Node Revision Delete (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Updated
he: עודכן

en: Every hour
he: כל שעה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: days
he: ימים

en: Never
he: אף פעם

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Published
he: מפורסם

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: day
he: יום

en: month
he: חודש

en: Days
he: ימים

en: Revision
he: גרסה

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Requires a title
he: דרושה כותרת

en: Don't display post information
he: לא להציג מידע על הפוסט

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
