Node Revision Delete (8.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Never
kk: Ешқашан

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revision
kk: Ревизия

en: Not published
kk: Жарияланбаған
