Node Revision Delete (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں
