Node Revision Delete (8.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Author
fil: May akda

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Updated
fil: Nabago

en: Published
fil: Inilathala
