Node Revision Delete (8.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: day
kn: ದಿನ

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
