Node Revision Delete (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: week
bg: седмица

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: days
bg: дни

en: Never
bg: Никога

en: Published
bg: Публикувано

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Revision
bg: Редакция

en: Not published
bg: Непубликувано

en: weeks
bg: седмици
