Node Revision Delete (8.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།
