Node Revision Delete (8.x-1.0-rc1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
