Node Revision Delete (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
