Node Revision Delete (8.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Never
ast: Nunca

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revision
ast: Revisión

en: Not published
ast: Ensin espublizar
