Node Revision Delete (8.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Never
az: Heç vaxt

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Revision
az: Reviziya

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Machine name
az: Maşın adı

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
