Node Revision Delete (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
