Node Revision Delete (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: week
gl: semana

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: days
gl: días

en: Never
gl: Nunca

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: day
gl: día

en: month
gl: mes

en: Revision
gl: Revisión

en: Not published
gl: Non publicado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Every 6 months
gl: Cada 6 meses

en: Every 15 days
gl: Cada 15 días
