Node Revision Delete (8.x-1.0-rc3) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Never
hy: Երբեք

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
