Node Revision Delete (8.x-1.0-rc3) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: day
my: နေ့

en: month
my: လ

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ
