Node Revision Delete (8.x-1.0-rc3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан
