Node Revision Delete (8.x-1.0-rc4) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Never
cy: Byth

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Not published
cy: Heb ei gyhoeddi
