Node Revision Delete (8.x-1.0-rc4) - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: week
hu: hét

en: Updated
hu: Frissítve

en: Every hour
hu: Minden órában

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: days
hu: napok

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: months
hu: hónap

en: Weeks
hu: Hét

en: day
hu: nap

en: month
hu: hónap

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Revision
hu: Változat

en: nid
hu: termék ID

en: Not published
hu: Rejtett

en: weeks
hu: hét

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Configuring the module
hu: Modul beállítása

en: Uses
hu: Használat

en: Every 6 months
hu: Minden 6 hónap

en: Every 15 days
hu: Minden 15 nap

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Requires a title
hu: Szükséges egy cím

en: Don't display post information
hu: Ne jelenítse meg a beküldési információt

en: Every week
hu: Minden héten

en: Every month
hu: Minden hónapban

en: Delete revisions
hu: Változatok törlése

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által
