Node Revision Delete (8.x-1.0-rc4) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу
