Node Revision Delete (8.x-1.0-rc5) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы
