Node Revision Delete (8.x-1.0-rc5) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Published
sq: Publikuar

en: Revision
sq: Revizioni

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: About
sq: Informacione
