Node Revision Delete (8.x-1.0-rc5) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: week
te: వారం

en: days
te: రోజులు

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: months
te: నెలలు

en: day
te: రోజు

en: month
te: నెల

en: Months
te: నెలలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
