Node Revision Delete (8.x-1.0-rc6) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: About
br: Diwar-benn
