Node Revision Delete (8.x-1.0-rc6) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Every hour
eu: Orduro

en: Content type
eu: Eduki mota

en: days
eu: egunak

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Published
eu: Argitaratua

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Weeks
eu: Asteak

en: day
eu: egun

en: month
eu: hilabete

en: Days
eu: Egunak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
