Node Revision Delete (8.x-1.0-rc6) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Never
gu: કદી નહી

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
