Node Revision Delete (8.x-1.0-rc6) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Never
ka: არასდროს

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
