Node Revision Delete (8.x-1.0-rc6) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Revision
ne: संशोधन

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
