Node Revision Delete (8.x-1.0-rc6) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Never
ps: هيڅکله

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: day
ps: ورځ

en: month
ps: میاشت

en: Revision
ps: بياكتون

en: About
ps: په اړه
