Node Revision Delete (8.x-1.0-rc6) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: week
sv: vecka

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Every hour
sv: Varje timma

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: days
sv: dagar

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Published
sv: Publicerad

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: months
sv: månader

en: Weeks
sv: Veckor

en: day
sv: dag

en: month
sv: månad

en: Days
sv: Dagar

en: Months
sv: Månader

en: Revision
sv: Version

en: nid
sv: NID

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: weeks
sv: veckor

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Configuring the module
sv: Konfigurera modulen

en: Uses
sv: Använder

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: Requires a title
sv: Kräver en titel

en: Don't display post information
sv: Visa inte information om inlägg

en: @date by @username
sv: @date av @username
