Node Revision Delete (8.x-1.0-rc7) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni
