Node Revision Delete (8.x-1.0-rc7) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany
