Node Revision Delete (8.x-1.0-rc7) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content type
ro: Tip conținut

en: days
ro: zile

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Published
ro: Publicat

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: day
ro: zi

en: month
ro: lună

en: Revision
ro: Revizie

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Requires a title
ro: Titlul este obligatoriu

en: Don't display post information
ro: Nu afișa informații postare

en: @date by @username
ro: @date de către @username
