Node Singles (3.1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: exposed
ro: expus

en: grouped
ro: grupate

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
ro[0]: Tipul %type este folosit de o singură bucată de conținut pe situl dumneavoastră. Nu puteți șterge acest tip de conținut până când nu ștergeți toate conținuturile de tip %type.
ro[1]: Tipul %type este folosit de @count bucăți de conținut pe situl dumneavoastră. Nu puteți șterge tipul %type până când nu ștergeți toate conținuturile de tip %type.
