Node Singles (3.1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: exposed
sv: exponerad

en: grouped
sv: grupperad

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
sv[0]: %type används av 1 del av innehåll på din webbplats. Du kan inte ta bort %type förrän du har tagit bort allt innehåll av typ %type.
sv[1]: %type används av @count delar av innehåll på din webbplats. Du får inte ta bort %type förrän du har tagit bort allt innehåll av typ %type.
