Node Singles (3.2.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Single
ja: 1つ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Plural
ja: 複数

en: exposed
ja: 表示

en: grouped
ja: グループ化

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
ja[0]: サイト上で 1 件のコンテンツが %type を使用しています。%type のコンテンツをすべて削除するまでは、このコンテンツタイプを削除できません。
ja[1]: サイト上で @count 件のコンテンツが %type を使用しています。%type のコンテンツをすべて削除するまでは、%type を削除できません。
