Node Singles (3.2.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Single
oc: Simpla

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: exposed
oc: expausat
