Node Singles (3.3.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: exposed
az: məruz
