Node Singles (3.3.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Single
be: Адзінкавы

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Plural
be: Множны
