Node Singles (3.3.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Plural
bs: Pluralni

en: exposed
bs: izložen
