Node Singles (3.3.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Single
eo: Unuopa

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu
