Node Singles (3.3.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Single
pl: Pojedynczy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Edit type
pl: Edytuj typ

en: Plural
pl: Liczba mnoga

en: exposed
pl: udostępniony

en: grouped
pl: pogrupowane

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
pl[0]: Rodzaj zawartości %type jest używany przez 1 element zawartości witryny. Nie można usunąć tego rodzaju zawartości dopóki nie zostanie usunięta cała zawartość typu %type.
pl[1]: Rodzaj zawartości %type jest używany przez @count elementy zawartości witryny. Nie można usunąć rodzaju zawartości %type dopóki nie zostanie usunięta cała zawartość typu %type.
pl[2]: Rodzaj zawartości %type jest używany przez @count elementów zawartości witryny. Nie można usunąć rodzaju zawartości %type dopóki nie zostanie usunięta cała zawartość typu %type.

en: Singular label
pl: Etykiety dla liczby pojedynczej

en: Plural label
pl: Etykieta dla liczby mnogiej
