Node Singles (3.3.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Single
sk: Jediná

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Plural
sk: Množné číslo

en: exposed
sk: odkrytý

en: Singular label
sk: Singulárne označenie

en: Plural label
sk: Plurálne označenie
