Node Singles (3.3.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Plural
cs: Plurál

en: About
cs: Popis

en: exposed
cs: vystavený

en: grouped
cs: seskupeno
