Node Singles (3.3.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Single
et: Üksik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Plural
et: Mitmus

en: About
et: Programmist

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: grouped
et: grupeeritud
