Node Singles (3.3.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Plural
hr: Množina

en: About
hr: Opis
