Node Singles (3.3.1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Single
uk: Єдиний

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Plural
uk: Множина

en: About
uk: Про модуль

en: exposed
uk: розкритий

en: More Information
uk: Більше відомостей

en: grouped
uk: груповано

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
uk[0]: Тип %type використовується 1 матеріалом сайту. Неможливо видалити цей тип матеріалу поки не буде видалено всі матеріали типу %type.
uk[1]: Тип %type використовується @count матеріалами сайту. Неможливо видалити тип %type поки не буде видалено усі матеріали типу %type.
uk[2]: Тип %type використовується @count матеріалами сайту. Неможливо видалити тип %type поки не буде видалено усі матеріали типу %type.

en: Singular
uk: Однина

en: Singular label
uk: Мітка однини

en: Plural label
uk: Мітка множини
