Node Singles (3.3.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں
