Node Singles (3.4.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Plural
eu: Plurala

en: About
eu: (r)i buruz

en: exposed
eu: agerian jarri
