Node Singles (3.4.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: توضیحات

en: Single
fa: تک

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: About
fa: درباره
