Node Singles (3.4.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Single
he: יחיד

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Plural
he: רבים

en: About
he: אודות

en: exposed
he: חשוף
